Metelka Competition  

MEZINÁRODNÍ HOUSLAŘSKÁ SOUTEŽ
PRAHA, 31. května - 3. června, 2017

Placeholder image
SIVEK hotels

Nabídka ubytování

Účastníci a partneři soutěže mohou využít zvýhodněhou nabídku ubytování v těchto hotelích, nacházejících se v těsné blízkosti místa konání soutěže, Českého muzea hudby:

Hotel Kampa - Stará zbrojnice: dvojlůžkový pokoj 100 EUR, jednolůžkový pokoj 95 EUR
Hotel William: dvojlůžkový pokoj 93 EUR, jednolůžkový pokoj 88 EUR

Nabídka platí pouze do 15.2.2017. Později, ale pouze do 15.3.2017, hotely poskytnou již jen 20% slevu ze svých aktuálních cen a nebude garantována ani kapacita pokojů. Pro přístup k nabídce zažádejte organizátora soutěže emailem (mail@metelkacompetition.cz) o heslo, které zadáte do políčka "promo kód" do rezervačního systému hotelu (odkaz "Rezervace").

Hotel Kampa – Stará zbrojnice

Všehrdova 16, 118 00 Praha 1

Hotel Kampa

Hotel Kampa - Stará zbrojnice je oblíbený a klienty vyhledávaný čtyřhvězdičkový hotel přímo v centru historické části města Prahy.

Hotel je situovaný asi 5 minut chůze od místa konání soutěže a stejně tak nadosah od Karlova mostu a dalších historických  památek. Leží stranou od běžného ruchu v klidné lokalitě, obklopen parkem Kampa. Nabízí komfort čtyřhvězdičkového hotelu s přihlédnutím k jedinečnosti historické budovy ze 17. století s neopakovatelnou atmosférou rytířů a mušketýrů.

Malá Strana a okolí hotelu vám poskytne při vašem pobytu velké množství historických památek, ale v neposlední řadě i  kaváren, restaurací, nebo třeba romantických procházek dlážděnými uličkami, které jsou plné historických domů spojených s různými legendami, nebo místy, kde žilo velmi mnoho slavných lidí světové i české historie.

Park Kampa je od hotelu oddělen uměle vytvořenou mlýnskou strouhou zvanou Čertovka. Skupina domů, mezi nimiž Čertovka protéká, je označovaná jako Pražské Benátky. Součástí strouhy jsou i obrovská mlýnská kola.

Vyhlášená je i gastronomie hotelu, jehož kuchařský team zajišťoval např. catering Českého domu na Letních olympijských hrách v Číně.

Více informací Rezervace

Hotel William

Hellichova 5, 110 00 Praha 1

Hotel William

Hotel William s pohádkovou atmosférou se nachází v historické části Prahy, v malebném prostředí pražské Malé Strany, nadosah od Karlova mostu a dalších památek Prahy, ale hlavně "přes ulici" od místa konání naší soutěže.

Nabízí kvalitní ubytování v komfortně vybavených pokojích v kategorii 3* Superior stejně tak, jako kvalitní snídaně formou bufetu a bezplatné WiFi připojení na internet ve všech prostorách hotelu.

Hotel v plné míře splňuje kategorii 3*+ hotelu v České republice a je oblíben svojí polohou nejen klienty ze zahraničí, ale i českými turisty. Celý hotel je nekuřácký.

Jen několik málo kroků od hotelu William se nachází Petřínský kopec, který je často vyhledávaným místem zamilovaných. K vrcholu Petřína, ze kterého je nejkrásnější výhled na Prahu, vás sveze 510 metrů dlouhá lanová dráha. Zde na vrcholu je pro návštěvníky velice zajímavá Štefánikova hvězdárna, zrcadlové bludiště či tu můžete posílit zážitek z výhledu na pražské panorama z Petřínské rozhledny z výšky 63,5m.

Více informací Rezervace

Partneři
Lark

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury.Kruh umělců houslařů AHUV Národní muzeum HAMU SIVEK hotels FlameMaple Atelier Pilař, HK Houslařský atelier Vávra František Kůs Houslařský atelier Jan Sokol Atelier Bursík Jan Špidlen PRK Partners Prague Boats


Mediální partneři
Rozhledy Housle.cz